Stilo DG-30 sidebox

1279.00 

Saadaval järeltellimisel

Kogus
Kategooria:

Tooteinfo

Meistrite valik! Tihedas koostöös Volkswageni WRC töörühmaga töötati välja sisetelefon DG-30, mis tagab parima võimaliku suhtluse juhi ja kõrvalistuja vahel.

Varustatud aktiivse digitaalse mürafiltriga (SDA), mis tagab selge ja usaldusväärse suhtluse isegi väga mürarikastes sõidukites. Kokku on saadaval 3 mürafiltri seadet (2 digitaalset ja üks analoog) ja 3 erinevat heli kvaliteeti madalate või kõrgete häälte jaoks. Stage / Road režiimis saab kaamera salvestamist, raadio- ja telefoniühendusi aktiveerida või deaktiveerida.

Stilo D igital A cive Filter (SDA) – Aktiivne digitaalne mürafiltreerimine: tipptasemel tehnoloogia massiivseks müra summutamiseks ja ümbritseva müra summutamiseks. Müravaba side tähendab aktiivset ohutust ja optimaalset jõudlust – see võimaldab keskendunud sõitu ja sujuvat suhtlust juhi ja kõrvalistuja vahel.

Muud funktsioonid:
eraldi helitugevuse reguleerimine juhile ja kõrvalistujale, kaugjuhtimisfunktsioon (integreeritud, teine ​​vahetatav sisetelefon), taustvalgustus ning kaamera ja raadio integreeritud heliühendused. GSM -SIM -kaardi pesa või valikuliselt Bluetooth -mooduliga eraldi põhiseadme saab paigutada ükskõik kuhu (nt istme alla).

Tarnekomplekt:
juhtpaneel, põhiseade ja antenn (antenn ainult GSM -versioonile.) Olulised tarvikud: kiivriühenduskaabel  ja toiteplokk .